Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Regulamin

Zasady korzystania z serwisu enoclegi.net.pl

 

 

1.Enoclegi.net.pl jest serwisem prezentującym oferty   usług noclegowych zamieszczanych

    przez  firmy i osoby prywatne

 

2.Dodanie wpisu do bazy  -   szczegóły     - Oferta

 

3.Rejestrując się w enoclegi.net.pl :

 

- zgadzasz się podczas rejestracji dostarczyć prawdziwych informacji, które ponadto nie   mogą być   sprzeczne z normami kultury, z powszechnie obowiązującymi przepisami   prawa  oraz  z  netykietą ;    ujawnienie nieprawidłowości wszystkich lub niektórych danych podanych przez Ciebie może skutkować trwałą blokadą Twojego konta .

 

- ponadto  zabrania się  umieszczania treści  : wulgarnych, nieprzyzwoitych, obscenicznych, nielegalnych, erotycznych (pornograficznych ) ; informacji materiałów i wypowiedzi, które wzywają do nietolerancji, nienawiści, przemocy, okrucieństwa czy naruszania prawa w jakikolwiek sposób.

 

- zamieszczone treści nie mogą naruszać praw innych użytkowników witryny, szczególnie prawa do poszanowania godności, prywatności, do ochrony danych osobowych, do swobody wypowiedzi i w związku z tym powstrzymasz się od wypowiedzi obraźliwych lub agresywnych oraz nie będziesz zbierać lub usuwać jakichkolwiek danych o innych użytkownikach witryny ; nie jest dozwolone korzystanie z „robotów” ani jakichkolwiek programów automatycznie wyszukujących lub kopiujących elementy bazy danych.

 

- nie będziesz wykorzystywać mechanizmów witryny do rozsyłania materiałów niechcianych, uznawanych za spam  (netykieta).

 

- akceptujesz w pełni ten Regulamin korzystania z witryny ; w  przypadku stwierdzenia naruszenia przez Ciebie zasad Regulaminu, Twoje Konto może zostać zablokowane (na stałe lub tymczasowo) bądź usunięte bez konieczności podania przyczyny i  poinformowania Ciebie  o tym fakcie .

 

- zobowiązujesz się do utrzymania w tajemnicy Twoich danych dostępowych do serwisu i ponosisz pełną odpowiedzialność za  wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do witryny przez osoby, którym udostępnisz swój login i hasło; a także do tego ,że  do oferty obowiązkowo dołączysz  zdjęcia, prezentujące  Twój  obiekt w sposób należyty .

 

- dokonując rejestracji w noclegi.net.pl, wyrażasz  zgodę na przesyłanie przez Administratora informacji handlowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, na adres poczty elektronicznej podany przez  Ciebie, dotyczącej serwisu,  jego podmiotów zależnych lub powiązanych, jak również jego partnerów handlowych .

-   

4.Wszystkie materiały zawarte w ofertach stanowią własność osób i firm  ich zamieszczających, nie mogą być  w jakikolwiek sposób wykorzystane  bez ich zgody.

 

5.Każdy użytkownik ma prawo do zmiany oferty ,włącznie do jej usunięcia.

 

6. Zabrania się reklamowania innych serwisów oferujących podobne usługi, zamieszczania   - linków do innych stron , umieszczania linków z numerem referencyjnym, umieszczania zdjęć z reklamami stron innych niż strona oferenta. Oferty takie będą usuwane z serwisu.

 

7.Osoby czy tez firmy  zamieszczające ofertę w serwisie enoclegi.net.pl wyrażają zgodę na komentowanie ich oferty przez użytkowników serwisu. Komentarze na  forum dyskusyjnym są własnością zamieszczających je osób, serwis enoclegi.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść .

 

8.Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za sposób korzystania z Konta i Serwisu.

 

9. Serwis enoclegi.net.pl  :

 

- dołoży wszelkich starań, aby wszystkie usługi działały w sposób ciągły i bez zakłóceń, jednakże  serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zakłócenia spowodowane działaniem siły wyższej, awariami lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników lub osób trzecich , a także za utratę, zmianę lub nieuprawnione użycie danych lub materiałów zamieszczonych w serwisie, w szczególności w ramach konta, spowodowane siłą wyższą, awarią lub nieuprawnionym dostępem osób trzecich.

 

- nie odpowiada w żaden sposób za treści przekazywane i publikowane na  jego łamach  przez Użytkowników, za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność m.in. zdjęć.

 

- zastrzega sobie prawo do czasowego , całkowitego lub częściowego wyłączenia serwisu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzenia o tym Użytkowników .

 

- nie ponosi odpowiedzialności za "kradzieże Kont" dokonywane przez osoby trzecie, a także za pobieranie fotografii z serwisu i umieszczanie ich w innych serwisach lub wykorzystywanie w inny sposób przez osoby trzecie, gdyż  witryna nie ma możliwości zablokowania kopiowania fotografii i innych materiałów  w niej  prezentowanych .

 

- zastrzega sobie prawo do dokonania cesji w części lub w całości wszelkich swoich praw i obowiązków związanych z serwisem, bez konieczności uzyskania zgody i możliwości wyrażania jakichkolwiek sprzeciwów przez Użytkowników.

 

- nie gwarantuje właściwego działania serwisu przy użyciu sprzętu komputerowego, łączy oraz oprogramowania używanych przez Użytkownika, oraz nie ponosi odpowiedzialności za wpływ korzystania z serwisu na taki sprzęt komputerowy, łącza oraz oprogramowanie, w tym utratę danych lub inne szkody.

 

- zabrania  :   kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego  wykorzystania w całości   lub we fragmentach  danych lub innych treści i fotografii umieszczonych w witrynie.

 

-zastrzega  sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian w Witrynie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za regularne przeglądanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a następujące po wszelkich zmianach korzystanie z witryny jest równoznaczne z ich akceptacją.

 

Oferty zamieszczane w serwisie podlegają sprawdzeniu pod względem merytorycznym i ewentualnej edycji (w przypadku błędów ortograficznych i innych ) bez zgody usługobiorcy.

 

10.W przypadku braku akceptacji nowych postanowień, możesz  nas o tym poinformować , i wówczas nastąpi likwidacja  Twojego  konta.

 

 

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji, prosimy o skorzystanie z zakładki : Kontakt.

Polecane noclegi

Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy