Dziś jest Sobota, 29 kwietnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

Regulamin

Zasady korzystania z serwisu enoclegi.net.pl

 

 

1.Enoclegi.net.pl jest serwisem prezentującym oferty   usług noclegowych zamieszczanych

    przez  firmy i osoby prywatne

 

2.Dodanie wpisu do bazy  -   szczegóły     - Oferta

 

3.Rejestrując się w enoclegi.net.pl :

 

- zgadzasz się podczas rejestracji dostarczyć prawdziwych informacji, które ponadto nie   mogą być   sprzeczne z normami kultury, z powszechnie obowiązującymi przepisami   prawa  oraz  z  netykietą ;    ujawnienie nieprawidłowości wszystkich lub niektórych danych podanych przez Ciebie może skutkować trwałą blokadą Twojego konta .

 

- ponadto  zabrania się  umieszczania treści  : wulgarnych, nieprzyzwoitych, obscenicznych, nielegalnych, erotycznych (pornograficznych ) ; informacji materiałów i wypowiedzi, które wzywają do nietolerancji, nienawiści, przemocy, okrucieństwa czy naruszania prawa w jakikolwiek sposób.

 

- zamieszczone treści nie mogą naruszać praw innych użytkowników witryny, szczególnie prawa do poszanowania godności, prywatności, do ochrony danych osobowych, do swobody wypowiedzi i w związku z tym powstrzymasz się od wypowiedzi obraźliwych lub agresywnych oraz nie będziesz zbierać lub usuwać jakichkolwiek danych o innych użytkownikach witryny ; nie jest dozwolone korzystanie z „robotów” ani jakichkolwiek programów automatycznie wyszukujących lub kopiujących elementy bazy danych.

 

- nie będziesz wykorzystywać mechanizmów witryny do rozsyłania materiałów niechcianych, uznawanych za spam  (netykieta).

 

- akceptujesz w pełni ten Regulamin korzystania z witryny ; w  przypadku stwierdzenia naruszenia przez Ciebie zasad Regulaminu, Twoje Konto może zostać zablokowane (na stałe lub tymczasowo) bądź usunięte bez konieczności podania przyczyny i  poinformowania Ciebie  o tym fakcie .

 

- zobowiązujesz się do utrzymania w tajemnicy Twoich danych dostępowych do serwisu i ponosisz pełną odpowiedzialność za  wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do witryny przez osoby, którym udostępnisz swój login i hasło; a także do tego ,że  do oferty obowiązkowo dołączysz  zdjęcia, prezentujące  Twój  obiekt w sposób należyty .

 

- dokonując rejestracji w noclegi.net.pl, wyrażasz  zgodę na przesyłanie przez Administratora informacji handlowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, na adres poczty elektronicznej podany przez  Ciebie, dotyczącej serwisu,  jego podmiotów zależnych lub powiązanych, jak również jego partnerów handlowych .

-   

4.Wszystkie materiały zawarte w ofertach stanowią własność osób i firm  ich zamieszczających, nie mogą być  w jakikolwiek sposób wykorzystane  bez ich zgody.

 

5.Każdy użytkownik ma prawo do zmiany oferty ,włącznie do jej usunięcia.

 

6. Zabrania się reklamowania innych serwisów oferujących podobne usługi, zamieszczania   - linków do innych stron , umieszczania linków z numerem referencyjnym, umieszczania zdjęć z reklamami stron innych niż strona oferenta. Oferty takie będą usuwane z serwisu.

 

7.Osoby czy tez firmy  zamieszczające ofertę w serwisie enoclegi.net.pl wyrażają zgodę na komentowanie ich oferty przez użytkowników serwisu. Komentarze na  forum dyskusyjnym są własnością zamieszczających je osób, serwis enoclegi.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść .

 

8.Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za sposób korzystania z Konta i Serwisu.

 

9. Serwis enoclegi.net.pl  :

 

- dołoży wszelkich starań, aby wszystkie usługi działały w sposób ciągły i bez zakłóceń, jednakże  serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zakłócenia spowodowane działaniem siły wyższej, awariami lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników lub osób trzecich , a także za utratę, zmianę lub nieuprawnione użycie danych lub materiałów zamieszczonych w serwisie, w szczególności w ramach konta, spowodowane siłą wyższą, awarią lub nieuprawnionym dostępem osób trzecich.

 

- nie odpowiada w żaden sposób za treści przekazywane i publikowane na  jego łamach  przez Użytkowników, za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność m.in. zdjęć.

 

- zastrzega sobie prawo do czasowego , całkowitego lub częściowego wyłączenia serwisu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzenia o tym Użytkowników .

 

- nie ponosi odpowiedzialności za "kradzieże Kont" dokonywane przez osoby trzecie, a także za pobieranie fotografii z serwisu i umieszczanie ich w innych serwisach lub wykorzystywanie w inny sposób przez osoby trzecie, gdyż  witryna nie ma możliwości zablokowania kopiowania fotografii i innych materiałów  w niej  prezentowanych .

 

- zastrzega sobie prawo do dokonania cesji w części lub w całości wszelkich swoich praw i obowiązków związanych z serwisem, bez konieczności uzyskania zgody i możliwości wyrażania jakichkolwiek sprzeciwów przez Użytkowników.

 

- nie gwarantuje właściwego działania serwisu przy użyciu sprzętu komputerowego, łączy oraz oprogramowania używanych przez Użytkownika, oraz nie ponosi odpowiedzialności za wpływ korzystania z serwisu na taki sprzęt komputerowy, łącza oraz oprogramowanie, w tym utratę danych lub inne szkody.

 

- zabrania  :   kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego  wykorzystania w całości   lub we fragmentach  danych lub innych treści i fotografii umieszczonych w witrynie.

 

-zastrzega  sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian w Witrynie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za regularne przeglądanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a następujące po wszelkich zmianach korzystanie z witryny jest równoznaczne z ich akceptacją.

 

Oferty zamieszczane w serwisie podlegają sprawdzeniu pod względem merytorycznym i ewentualnej edycji (w przypadku błędów ortograficznych i innych ) bez zgody usługobiorcy.

 

10.W przypadku braku akceptacji nowych postanowień, możesz  nas o tym poinformować , i wówczas nastąpi likwidacja  Twojego  konta.

 

 

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji, prosimy o skorzystanie z zakładki : Kontakt.

Polecane noclegi

Willa Nad Wodospadem Willa Nad Wodospadem Szczawnica
Małopolskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
Green Hostel Wrocław Green Hostel Wrocław Wrocław
Dolnośląskie
Domek pod różami Domek pod różami Zakliczyn
Małopolskie
Camping nr 61 Camping nr 61 Elbląg
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy