Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Polityka prywatności


 

Niniejszym  deklarujemy  przestrzeganie wszelkich obowiązujących przepisów prawa dotyczących prywatności i ochrony danych.

 

Poszukiwanie i przeglądanie ofert nie wymaga podawania żadnych danych osobowych.

 

Korzystając witryny internetowej Enoclegi.net.pl lub przekazując nam dane osobowe, wyrażasz  zgodę na gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnianie swych danych osobowych w sposób wskazany  poniżej

 

Gromadzenie danych osobowych

 

Udostępnienie danych osobowych jest wymagane przy składaniu zamówienia i w czasie udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące rejestracji w serwisie . W większości przypadków zakres potrzebnych danych osobowych ogranicza się jedynie do przekazania adresu poczty elektronicznej. Jednak w celu wyżej już wspomnianej rzetelnej identyfikacji oraz gdy istnieje potrzeba umieszczania danych na fakturach i rachunkach, posiadanie szerszego zakresu informacji jest niezbędne.

 

Jednocześnie  zastrzegamy sobie prawo do gromadzenia informacji dotyczących sprzętu i oprogramowania, jakim posługuje się Internauta, danych dotyczących adresu IP, typu przeglądarki, adresu  strony  www , ponadto możemy  zachowywać w pamięci datę i godzinę odwiedzin, ilość odsłon i wejść, pliki „cookies” możemy również ewidencjonować parametry systemu operacyjnego. Powyższe informacje będą wykorzystywane do usprawnienia działania  serwisu, utrzymania jego wysokiej funkcjonalności oraz w celu prowadzenia statystyk odwiedzin strony ;zastrzegamy  możliwość przekazywania zbiorczych opracowań statystycznych oraz wszelkich informacji nie pozwalających na bezpośrednią identyfikację poszczególnych Użytkowników.

 

 

Kontrola danych osobowych

 

Dane osobowe gromadzone przez nas nie będą udostępniane pod żadnym pozorem osobom trzecim jak również nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów poza zabiegami marketingowymi takimi jak informowanie o nowościach i promocjach oraz do uzupełniania danych podczas wystawiania rachunków za usługi wyszczególnione w ofercie serwisu.

Wyjątek  stanowi  ich  udostępnienie  tylko  za zgodą użytkownika lub na wniosek organów uprawnionych do żądania takich informacji (policja, prokuratura, sądy, itp.) w przypadku podejrzenia naruszenia przez niego (użytkownika) obowiązującego prawa  .

 

 

Dostęp do danych osobowych

 

Każdy Klient posiada możliwość aktualizowania własnych danych, ich korygowania lub usunięcia zgodnie Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Zmiany w niniejszych Zasadach

Enoclegi.net.pl zastrzegają sobie prawo do aktualizacji lub modyfikacji niniejszych zasad w dowolnym czasie i bez uprzedniego zawiadomienia poprzez umieszczenie zmienionej wersji niniejszych zasad w bazie noclegowej Enoclegi.net.pl .

Polecane noclegi

Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy