Dziś jest Sobota, 29 kwietnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

Zamieszczenie oferty

 

Zamieszczenie oferty w serwisie aktualnie  -  29 zł   / rok

 

 

 


        

          

 Oferty promowane

 

Oferty promowane  to jedna z  najlepszych i najskuteczniejszych form  dotarcia do jak największej liczby osób  szukających noclegu na stronie.

Promowana oferta pojawia się na stronie głównej serwisu (ale  nie tylko )  w dwojaki sposób ,raz  w module -oferty promowane  na środku strony głównej ,gdzie jest  wyświetlana wraz z innymi  promowanymi na równi -czyli podobna liczba odsłon oraz według podziału na  określony rodzaj obiektu noclegowego -jeśli to obiekt  z rodzaju  kwatery prywatne  to  będzie w kwaterach prywatnych  ,by łatwiej osobom szukającym znaleźć  to czego szukają itd.

Ponadto wyświetlają się  w drugim miejscu strony głównej  tj. jej prawym górnym rogu  -Obiekty polecane  - w wyniku czego  są widoczne  na każdej podstronie.

Oferty promowane  umieszczone są jeszcze w wynikach wyszukiwania -jakie by   noclegi  , nie były by szukane  , czy   rodzajem obiektów , czy  regionem, województwem ,ofertą specjalną ,miejscowością itd .
Wykupienie  tej opcji  to  zwiększenie odwiedzin Twojej  oferty   aż 5-krotne  , co przy tej cenie koszt staje się znikomym wględem korzyści  jakie  przyniesie.


Cena odpowiednio  za :

 

      miesiąc  -   9  zł

               rok      - 39  zł

 

 

Tekst promocyjny


Tekst promocyjno-reklamowy

Jest opcją  z której możesz korzystać do woli przez cały okres  wykupionego abonamentu ,tzn. możesz  go zmieniać  dowolną ilość razy  w każdej chwili bedąc on-line .

Pamiętać musisz jedynie ,że tekst reklamujący Twój obiekt , może zawierać maksymalnie do stu znaków  łącznie ze spacjami .Tekst pojawia się  w wynikach wyszukiwania ,a korzyścią  jest to, że akurat Twoja oferta wyróżnia się pośród innych  i w dodatku jest niedroga.

Jeśli posiadasz obiekt  sezonowy to  ,masz  możliwość  wykupienia tej opcji na miesiąc  albo możesz  zapłacić  za rok .
 

Cena odpowiednio  za : 

 

   miesiąc  -   9 zł

      rok     - 39 zł

 

 

 

Prezentacja video

 

Przedstawienie oferty w formie filmu to obok ofert promowanych niezwykle  skuteczna forma reklamy obiektu noclegowego , a od dawna sprawdzona  w internecie -ogromna popularność serwisów prezentujących filmy np. Youtube ,bo łatwiej się ogląda niż czyta treści na stronach  internetowych ,co zostało już dowiedzione niejednokrotnie.

Jak można się przekonać po kliknięciu którejkolwiek  z  zamieszczonych  na stronie głównej video prezentacji i sprawdzenie ilości  jej wyświetleń  to  jest to już  namacalny dowód na to ,że jest to  najlepsza  i najskuteczniejsza forma  reklamy obiektu na stronie  .


Video prezentacje obiektów  noclegowych  wyświetlają się na stronie głównej w centralnym miejscu.
Zrobienie takiej prezentacji video to dziś żaden problem , ponieważ  można tego dokonać nawet  ogólnie dostępnym telefonem komórkowym ,ale nie tylko ,także aparatem cyfrowym  czy  " tradycyjnie" kamerą.


Gdy juz mamy własny film to pozostaje go jedynie umieścić  w serwisie   Youtube  tu mamy taki skrócony poradnik   Jak wgrać film na Youtube   ,w którym  pokazaliśmy jak z  tej opcji skorzystać.


Cena odpowiednio  za :


miesiąc  - 10  zł

         rok      - 50  zł

Polecane noclegi

Willa Nad Wodospadem Willa Nad Wodospadem Szczawnica
Małopolskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
Green Hostel Wrocław Green Hostel Wrocław Wrocław
Dolnośląskie
Domek pod różami Domek pod różami Zakliczyn
Małopolskie
Camping nr 61 Camping nr 61 Elbląg
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy