Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Zamieszczenie oferty

 

Zamieszczenie oferty w serwisie aktualnie  -  59 zł   / rok

 

 

 


        

          

 Oferty promowane

 

Oferty promowane  to jedna z  najlepszych i najskuteczniejszych form  dotarcia do jak największej liczby osób  szukających noclegu na stronie.

Promowana oferta pojawia się na stronie głównej serwisu (ale  nie tylko )  w dwojaki sposób ,raz  w module -oferty promowane  na środku strony głównej ,gdzie jest  wyświetlana wraz z innymi  promowanymi na równi -czyli podobna liczba odsłon oraz według podziału na  określony rodzaj obiektu noclegowego -jeśli to obiekt  z rodzaju  kwatery prywatne  to  będzie w kwaterach prywatnych  ,by łatwiej osobom szukającym znaleźć  to czego szukają itd.

Ponadto wyświetlają się  w drugim miejscu strony głównej  tj. jej prawym górnym rogu  -Obiekty polecane  - w wyniku czego  są widoczne  na każdej podstronie.

Oferty promowane  umieszczone są jeszcze w wynikach wyszukiwania -jakie by   noclegi  , nie były by szukane  , czy   rodzajem obiektów , czy  regionem, województwem ,ofertą specjalną ,miejscowością itd .
Wykupienie  tej opcji  to  zwiększenie odwiedzin Twojej  oferty   aż 5-krotne  , co przy tej cenie koszt staje się znikomym wględem korzyści  jakie  przyniesie.


Cena odpowiednio  za :

 

      miesiąc  -   9  zł

               rok      - 39  zł

 

 

Tekst promocyjny


Tekst promocyjno-reklamowy

Jest opcją  z której możesz korzystać do woli przez cały okres  wykupionego abonamentu ,tzn. możesz  go zmieniać  dowolną ilość razy  w każdej chwili bedąc on-line .

Pamiętać musisz jedynie ,że tekst reklamujący Twój obiekt , może zawierać maksymalnie do stu znaków  łącznie ze spacjami .Tekst pojawia się  w wynikach wyszukiwania ,a korzyścią  jest to, że akurat Twoja oferta wyróżnia się pośród innych  i w dodatku jest niedroga.

Jeśli posiadasz obiekt  sezonowy to  ,masz  możliwość  wykupienia tej opcji na miesiąc  albo możesz  zapłacić  za rok .
 

Cena odpowiednio  za : 

 

   miesiąc  -   9 zł

      rok     - 39 zł

 

 

 

Prezentacja video

 

Przedstawienie oferty w formie filmu to obok ofert promowanych niezwykle  skuteczna forma reklamy obiektu noclegowego , a od dawna sprawdzona  w internecie -ogromna popularność serwisów prezentujących filmy np. Youtube ,bo łatwiej się ogląda niż czyta treści na stronach  internetowych ,co zostało już dowiedzione niejednokrotnie.

Jak można się przekonać po kliknięciu którejkolwiek  z  zamieszczonych  na stronie głównej video prezentacji i sprawdzenie ilości  jej wyświetleń  to  jest to już  namacalny dowód na to ,że jest to  najlepsza  i najskuteczniejsza forma  reklamy obiektu na stronie  .


Video prezentacje obiektów  noclegowych  wyświetlają się na stronie głównej w centralnym miejscu.
Zrobienie takiej prezentacji video to dziś żaden problem , ponieważ  można tego dokonać nawet  ogólnie dostępnym telefonem komórkowym ,ale nie tylko ,także aparatem cyfrowym  czy  " tradycyjnie" kamerą.


Gdy juz mamy własny film to pozostaje go jedynie umieścić  w serwisie   Youtube  tu mamy taki skrócony poradnik   Jak wgrać film na Youtube   ,w którym  pokazaliśmy jak z  tej opcji skorzystać.


Cena odpowiednio  za :


miesiąc  - 10  zł

         rok      - 50  zł

Polecane noclegi

Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy