Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Łódź i jej atrakcje

2014-05-17 23:19:39

Najciekawsze miejsca

W tym mieście, którego rozwój był możliwy dzięki zakładom włókienniczym, nie brak do dnia dzisiejszego wspaniałych zabytków. Które z nich warto zobaczyć? Jakie atrakcje turystyczne czekają na zwiedzających w tym mieście?

>>

Krynica ,Wisła ... - noclegi w górach

2014-04-27 17:58:25

Poradniki turystyczne

Polskie góry od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wczasowiczów ,turystów.Miejscowości położone w tych rejonach dysponują znaczącą baza noclegową i dosłownie każdy znajdzie tu nocleg na swoją kieszeń.

>>

Kwatery ,pokoje nad Bałtykiem

2014-04-27 16:52:03

Poradniki turystyczne

Specyfiką polskiego wybrzeża jest charakterystyczna baza noclegowa- dużą część miejsc noclegowych zapewniają nie hotele czy pensjonaty, ale kwatery prywatne. Znajdują się one praktycznie we wszystkich miejscowościach, ale różnią się standardem, ceną i charakterystyką, w tym, co najważniejsze, lokalizacją. Miejscowości turystycznych, w których kwater prywatnych jest naprawdę sporo, nie brakuje.

>>

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

2014-04-06 00:00:34

Poradniki turystyczne

Latem klimat na wybrzeżu staje się jednym z głównych tematów interesujących całą Polskę. Telewizyjne prognozy pogody biją rekordy oglądalności, a rzesze przyszłych plażowiczów obstawiają terminy urlopu niczym liczby na chybił-trafił w losowaniach Lotto. Ci, dla których deszczowe wakacje są synonimem zepsutego odpoczynku mogą jednak przechytrzyć nieobliczalną aurę.

>>

Bielskie zabytki

2013-03-06 00:56:29

Najciekawsze miejsca

Bielsko – Biała, miasto pięknie położone u stóp Beskidu Śląskiego, może zaskoczyć turystów swym niezwykłym charakterem. To ciekawe zabytki techniki i architektury sakralnej. Wędrując po Bielsku lub po Białej – dwóch odrębnych niegdyś miastach, można spotkać się z prawdziwymi dziełami sztuki.

>>

Najczystsze jeziora w kraju

2013-02-23 20:24:11

Poradniki turystyczne

Jezior w Polsce jest bardzo dużo i z pewnością wiele z nich warto odnaleźć, jednak będąc na Pojezierzu Drawskim koniecznie trzeba wybrać się nad jezioro Drawskie, które zaliczane jest do jednego z najczystszych i najpiękniej położonych w naszym kraju. Znajduje się w województwie zachodniopomorskim w powiecie drawskim i gminie Czaplinek.

>>

Największe jeziora w Polsce

2013-02-16 22:10:47

Najciekawsze miejsca

Polska obfituje w dużą liczbę jezior, które zgrupowane są przede wszystkim w jej północnej części. Są one różnego typu, różnorodnej powierzchni i głębokości, ale bardzo wile z nich stanowi wielką atrakcję turystyczną nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale również turystów z dalszych regionów kraju.

>>

Tanie noclegi na Pojezierzu Suwalskim

2012-12-06 22:46:49

Najciekawsze miejsca

Północno-wschodnia Polska kojarzona jest przede wszystkim z Pojezierzem Mazurskim, które cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Nieco w jej cieniu znajduje się Pojezierze Litewskie, które położone jest na pograniczu Polski, Litwy, Rosji i Białorusi.

>>

Roztocze

2012-11-25 01:31:52

Najciekawsze miejsca

Wiele jest w Polsce krain pięknych pod względem przyrody i krajobrazów, a zalicza się do nich bez wątpienia Roztocze, uważane przez wielu za najpiękniejszą krainę geograficzną naszego kraju. Położone jest pomiędzy Wyżyną Lubelską a Podolem i stanowi wypiętrzony wał wzniesień.

>>

Popularne noclegi w Beskidzie Śląskim

2012-11-13 23:41:19

Najciekawsze miejsca

Beskid Śląski rozciąga się pomiędzy Beskidem Małym i Beskidem Żywieckim. Najwyższy szczyt tego górskiego pasma to Skrzyczne zaliczane do Korony Gór Polskich. Osiąga wysokość 1257 m n.p.m.. Bardziej popularnym szczytem jest jednak Barania Góra wznosząca się na 1220 m n.p.m.. Wyposażona w wieżę widokową, w bezchmurny dzień, pozwala dojrzeć nawet Tatry. Do najczęściej odwiedzanych miejscowości Beskidu Śląskiego należy Wisła i Szczyrk.

>>

1 2 3 4 5 NastępnyOstatni

Polecane noclegi

ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy