Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Noclegi nad morzem - Mielno

2011-12-28 22:34:42

Mielno leży nad morzem i jeziorem  Jamno.Miejscowośc ta posiada specyficzny mikroklimat ,dobre połączenia komunikacyjne np. z Koszalinem ,wiele szlaków turystycznych,baza noclegowa olbrzymia .
Gastronomia też  bardzo rozbudowana ,każdy znajdzie tu coś dla siebie. Uroku tego miejsca dodaje fakt ,że przez cały rok są czynne  obiekty sanatoryjne, w których leczy się wiele schorzeń np. tarczycy ,układu oddechowego i innych.

 

Wiele wsi nadmorskich, które oferują wczasowiczom wspaniałe wakacje i noclegi na wysokim poziomie, znanych jest w skali kraju. Mielno jest jedną z takich właśnie miejscowości, do których zjeżdżają wczasowicze z Polski i pobliskich europejskich państw (np. z Niemiec). Jak wygląda tutaj nocleg i oferty zakwaterowań dla żądnych plażowego odpoczynku oraz morskich kąpieli?

 

Oferta jest niemała, szczególnie biorąc pod uwagę wielkość miejscowości. Według informacji zamieszczonych na różnorodnych stronach internetowych, można wywnioskować, że znajduje się tutaj około 100 różnych miejsc do spędzenia nocy, co daje w sumie całą masę pojedynczych lokalizacji, z których skorzystać może każdy, niezależnie od posiadanych funduszy. Najwięcej w Mielnie znajduje się kwater prywatnych oraz pokoi gościnnych, których dolny pułap cen to 20 złotych. Znakomite noclegi zdają się proponować takie miejsca jak Karmax, Mauritius, Camerata, Faraon, Julia czy Jonatan. Ciekawych ofert jest oczywiście dużo więcej, więc warto skorzystać z internetowych wyszukiwarek.

 

Wybierając się nad morze i chcąc odpocząć na najwyższym poziomie, warto skorzystać z ofert willi oraz apartamentów, które choć często droższe, dają dużą dozę komfortu. Tych jest w Mielnie kilkanaście, a wśród przykładowych znajdują się tak sympatyczne nazwy i oferty jak Stella Spa, Optima, Panorama czy Lazur. W miejscowości funkcjonuje także kilka pól namiotowych, ośrodków wczasowych, a także… hotel. Trzygwiazdkowy Unitral oferuje masaże SPA i opiekę rehabilitacyjną, a także nocleg na wysokim poziomie, który zadowoli każdego.

 

Mielno posiadając tak rozbudowane noclegi, musi również czymś przyciągać turystów i wczasowiczów. Motywacją do przyjazdu jest przede wszystkim piękna plaża o szerokości 100 metrów. Niczym obcym nie są tutaj sport i kultura – funkcjonuje we wsi biblioteka gminna, ośrodek sportu i rekreacji, a fani zabytków znajdą tutaj kilka ciekawych budowli. W styczniu odbywa się w Mielnie zlot morsów – to bardzo ciekawe przedsięwzięcie, do którego warto dołączyć. Znaleźć nocleg o tej porze roku wbrew pozorom nie powinno być trudno.

 

 

 

wróć

Polecane noclegi

Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy