Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Krynica ,Wisła ... - noclegi w górach

2014-04-27 17:58:25

Poradniki turystyczne

Polskie góry od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wczasowiczów ,turystów.Miejscowości położone w tych rejonach dysponują znaczącą baza noclegową i dosłownie każdy znajdzie tu nocleg na swoją kieszeń.

>>

Kwatery ,pokoje nad Bałtykiem

2014-04-27 16:52:03

Poradniki turystyczne

Specyfiką polskiego wybrzeża jest charakterystyczna baza noclegowa- dużą część miejsc noclegowych zapewniają nie hotele czy pensjonaty, ale kwatery prywatne. Znajdują się one praktycznie we wszystkich miejscowościach, ale różnią się standardem, ceną i charakterystyką, w tym, co najważniejsze, lokalizacją. Miejscowości turystycznych, w których kwater prywatnych jest naprawdę sporo, nie brakuje.

>>

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

2014-04-06 00:00:34

Poradniki turystyczne

Latem klimat na wybrzeżu staje się jednym z głównych tematów interesujących całą Polskę. Telewizyjne prognozy pogody biją rekordy oglądalności, a rzesze przyszłych plażowiczów obstawiają terminy urlopu niczym liczby na chybił-trafił w losowaniach Lotto. Ci, dla których deszczowe wakacje są synonimem zepsutego odpoczynku mogą jednak przechytrzyć nieobliczalną aurę.

>>

Najczystsze jeziora w kraju

2013-02-23 20:24:11

Poradniki turystyczne

Jezior w Polsce jest bardzo dużo i z pewnością wiele z nich warto odnaleźć, jednak będąc na Pojezierzu Drawskim koniecznie trzeba wybrać się nad jezioro Drawskie, które zaliczane jest do jednego z najczystszych i najpiękniej położonych w naszym kraju. Znajduje się w województwie zachodniopomorskim w powiecie drawskim i gminie Czaplinek.

>>

Tanie noclegi w kraju czy zagranicą?

2012-09-15 16:30:40

Poradniki turystyczne

Pewnie wielu turystów miało ten dylemat, czy swoje wakacje spędzić w Polsce czy też za granicą. Faktem jest, że wypoczynek za granicą w dobie upadku biur podróży stał się dosyć niebezpiecznym wyborem, jednakże niektórym turystom nawet i ta kwestia nie przeszkadza.

>>

O noclegach słów kilka

2012-08-02 22:01:11

Poradniki turystyczne

Wybierając się na jakiekolwiek wakacje, konieczne jest zadbanie o nocleg dla siebie. Opcji jak się okazuje jest bardzo wiele, a wybór odpowiedniego miejsca będzie uzależniony przede wszystkim od stanu naszych finansów, jak również oczekiwań. Jakie więc są najpopularniejsze i najbardziej polecane formy noclegowania w naszym kraju?

>>

Noclegi w ośrodkach wypoczynkowych

2012-07-04 22:41:56

Poradniki turystyczne

Nadmorskie wojaże wielu osobom kojarzą się z drewnianymi domkami, których wynajem nie jest drogi, a które zapewniają znakomity nocleg. Nad morzem i nad jeziorami wielką popularnością cieszą się ośrodki wypoczynkowe, które dadzą nam możliwość kontaktu z naturą, a także wypoczynek przy zastosowaniu najprostszych środków

>>

Tańsza alternatywa noclegów ...

2012-07-02 23:33:25

Poradniki turystyczne

Nie wszystkich stać na wakacyjne noclegi w hotelach czy pensjonatach, gdzie ceny potrafią zwalić z nóg, szczególnie w trakcie sezonu. Należy więc szukać tańszych alternatyw, które z jednej strony zapewnią nam udany wypoczynek, a z drugiej pozwolą na wakacyjne szaleństwa bez zamartwiania się o finanse.

>>

Noclegi na Kempingach i namiotach

2012-06-28 23:50:37

Poradniki turystyczne

Mimo upływu lat i pojawienia się wielu nowych rodzajów noclegów, wciąż wielkim zainteresowaniem wśród Polaków cieszy się nocowanie w domkach kempingowych i namiotach. Nie ma w tym nic dziwnego – jest to rozwiązanie tańsze, względnie wygodne i daje możliwość zawiązania nowych przyjaźni. Aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem, warto rozejrzeć się czy w miejscu, gdzie chcemy spędzić wakacje znajdują się pole kempingowe oraz biwakowe (namiotowe).

>>

Noclegi w pensjonacie

2012-06-26 22:38:58

Poradniki turystyczne

Obok hoteli i moteli, najczęściej wybieranymi miejscami na nocleg są pensjonaty. Należą one również do obiektów hotelarskich i często mylone są właśnie z hotelami, jednak ich charakterystyka jest nieco inna. Pensjonatami są te noclegownie, które posiadają co najmniej 7 pokojów oraz świadczą swoim klientom całodzienne wyżywienie. W hotelach nie zawsze jest taka opcja, co z pewnością jest dużym plusem pensjonatów.

>>

1 2 NastępnyOstatni

Polecane noclegi

Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie
PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy