Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku. Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Noclegi Grzybowo

Brak ofert w tym mieście...

Grzybowo


noclegi grzybowo

Grzybowo interesujące miejsce wypoczynku , znajdujące się  nieopodal Kołobrzegu, usytuowane poniżej poziomu morza (depresja Grzybowska od 0.3m  – 1,0 m ponad poziom morza).Woda w Bałtyku jest tu cieplejsza niż w okolicznym Kołobrzegu (Zatoka Grzybowska) ,a plaża bardzo ładna , do 50 metrów szeroka i czysta. Z całą pewnością może pretendować do miana jednej z najpiękniejszych plaż nadmorskich. Niedaleko od Grzybowa (w kierunku Dźwirzyna) znajduje się  plaża nudystów.

 

Baza noclegowa i gastronomiczna jest spora .Noclegi do wyboru w pensjonatach, kwaterach prywatnych ,hotelach, campingach , ośrodkach wczasowych i innych. Oprócz  barów restauracji ,pizzerii jest  też parę tanich jadłodajni  oferujących  domowe  obiady ,które są  mocno oblegane w sezonie.Pomimo ,że miejscowość co rocznie odwiedza coraz większa liczba wczasowiczów , to nie czuje się tłoku ,ponieważ co rusz  powstają nowe obiekty noclegowe  i gastronomiczne.

 

Jak na tę niewielką  gminę  atrakcji jest sporo. Do dyspozycji urlopowiczów drogi rowerowe, ścieżki zdrowia, baseny ,wypożyczalnie sprzętu sportowego, a nawet miejsca do jazdy konnej.Co roku w sierpniu w Grzybowie odbywa się dwudniowy Jarmark Ceramiczny, podczas którego można nabyć nietuzinkowe wyroby (misy ,talerze, kubki itp.)

Po całodniowym plażowaniu  jeśli mało mamy miejscowych rozrywek to zawsze  możemy udać się do pobliskiego Kołobrzegu  tam na pewno atrakcji nam nie zbraknie.

Polecane noclegi

PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO PENSJONAT GRAŻYNA POBIEROWO Pobierowo
Zachodniopomorskie
Żółty domek Żółty domek Dźwirzyno
Zachodniopomorskie
ZAGRODA KURPIOWSKA ZAGRODA KURPIOWSKA Szczytno
Warmińsko-Mazurskie

Wyszukiwarka

Nazwa miejscowości
Region
Województwo
Rodzaj
Przedział cenowy